Co ma wpływ na cennę napisania pracy dyplomowej?

Kontakt

Każde zlecenie przez portal PraceMagisterskieKrakow.pl jest wyceniane indywidualnie ze względu na to, że wiele czynników jest w tej sytuacji branych pod uwagę. To, co ma największy wpływ na jej wysokość to przede wszystkim:

 • Poziom trudności,
 • Dostępność materiałów,
 • Długość,
 • Termin realizacji.

Powyższe czynniki stanowią podstawę wyceny każdego zlecenia. Oczywiście są też dodatkowe elementy, które wpływają na wysokość ceny. Na pewno znaczenie ma charakter pracy. Prace teoretyczne są tańsze aniżeli te badawcze. Jeżeli należy w ramach zamówienia, dodatkowo wykonać fizyczny projekt to też będzie miało wpływ na jej wzrost. Ważne jest również to, w jakim języku praca powinna być napisana, im mniej jest on popularny, tym cena będzie większa. Czasami klienci również mają swoje nietypowe wymagania, które związane są z włożeniem znacznie większego wysiłku aniżeli w przypadku tych standardowych. W celu otrzymania dokładnej wyceny w oparciu o wszystkie Państwa wytyczne prosimy o kontakt.

Opinie Klientów

“Dziękuję za szybką i skuteczną pomoc”

Tomek, Kraków

“Mimo drobnej obsuwy, jestem pod wrażeniem jakości opracowania. W razie czego będę się jeszcze odzywać.”

Damian, Szczecin

“Nie jesteście najtańsi, ale warci swojej cenny;) Dziękuję!”

Kasia, Warszawa

Każdą pracę przygotowujemy w oparciu o wszystkie wytyczne naszych klientów spełniając indywidualne wymagania. W związku z tym wycena w każdym przypadku dostosowywana jest do potrzeb klienta. Zawsze staramy się zaproponować najniższą możliwą cenę za jaką jesteśmy w stanie napisać daną pracę magisterską, licencjacką, inżynierską oraz zaliczeniową. Zależy nam na stałej współpracy a także na tym, aby nasi klienci wracali oraz polecali nas swoim znajomym. Zwykle rozliczamy się ratalnie, za każdą część pracy osobno. Dzięki temu osoby zamawiające u nas prace czują się bezpiecznie, ponieważ mogę zrezygnować w dowolnym momencie z dalszej współpracy. Nasi klienci mają szansę najpierw zapoznać się z jakością tekstu przez nas napisanego a dopiero później dokonują całkowitej opłaty. Dodatkowo dla naszych stałych klientów mamy atrakcyjne rabaty. Zależy nam na tym, aby każdy klient korzystający z usług portalu PraceMagisterskieKrakow.pl był zadowolony.

Otrzymaj ofertę już dziś!

Formularz kontaktowy to najprostsza i najszybsza forma kontaktu z nami.

  IMIĘ *
  E-MAIL *
  TELEFON

  TEMAT

  JAK MOŻEMY CI POMÓC?